Marriott'S Villas At Doral

Beschikbaarheid controleren

Miami
sep. 22, 2026 - sep. 23, 2026
Zoek

Marriott'S Villas At Doral Review

Het biedt hogesnelheidstoegang tot het internet in al de kamers en beschikt over pendeldienst, room service en boodschappen dienst.

Ontbijt is elke ochtend in het restaurant geserveerd. Het restaurant Deco Grill serveert een verscheidenheid aan de Amerikaanse gerechten. Hapjes en drankjes kunt u bestellen in de gezellige lounge bar.

Gasten kunnen Federal Reserve Bank of Atlanta bereiken met een wandeling van 5 minuten. Naar Our Lady of Guadalupe is het op slechts 4,5 km afstand naar de woning.

Het ligt vlak bij Doral Resort.

Een gemeubileerd balkon met ligstoelen zal perfect zijn voor een ontspannen avond. Deze units hebben ook een koelkast, een oven en een kookplaat.

De recreatiefaciliteiten zijn onder andere een picknickplaats en een golfbaan. De gasten kunnen in een welnesscentrum oefenen gedurende hun verblijf.

Locatie

Faciliteiten

Eetgelegenheden

  • Restaurant
  • Snackbar aan het zwembad
  • Picknickplaats/ Tafels
  • Droger
  • Keukengerei

Kamers

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Zithoek
  • Patio
  • Terras
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker

Diensten

  • Pendeldienst (toeslag)
  • Wasserij
  • Stomerij
  • Winkels/ Commerciële diensten

Relax

  • Buitenzwembad
  • Barbecuefaciliteiten
  • Jacuzzi
  • Fitnesscentrum
  • Tafeltennis
  • Mini-golf

Belangrijkste kenmerken

  • outdoor swimming pool
  • private parking
  • fitness center
  • restaurant
  • 24-hour front desk
  • facilities for disabled guests
  • bar
  • terrace
  • tea/coffee maker in all rooms

Kamers

image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021
+
8 guests maximum, of which 8 adults maximum
Two-Bedroom Villa with Roll-In Shower and Balcony - Lake View - Mobility Accessible Villa
Size: 123 m2
image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021
+
8 guests maximum, of which 8 adults maximum
Two-Bedroom Villa with Balcony and Lake View - Hearing Accessible Villa
Size: 123 m2
image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021
+
8 guests maximum, of which 8 adults maximum
Villa met 2 Slaapkamers en Balkon - Uitzicht op het Meer Villa
Size: 123 m2
Toon de kamers

Marriott'S Villas At Doral FAQ

Biedt Marriott'S Villas At Doral gratis Wi-Fi aan?
Ja, gratis bedraad internet is inbegrepen in alle kamers zonder extra kosten.
Hoeveel badkamers zijn er in elke villa bij Marriott'S Villas At Doral?
Elke villa heeft twee badkamers, wat voldoende ruimte biedt voor gezinnen en groepen.
Heeft Marriott'S Villas At Doral kamers die geschikt zijn voor chirurgische patiënten?
Het hotel accepteert patiënten na een operatie zonder borg te vragen, en er zijn accommodaties beschikbaar voor specifieke behoeften.
Zijn parkeerkaarten inbegrepen bij mijn verblijf bij Marriott'S Villas At Doral?
Gasten ontvangen twee privé parkeerkaarten per villa, met parkeergelegenheid op het terrein voor US$25 per dag.
Zijn er tv's in elke slaapkamer bij Marriott'S Villas At Doral?
Ja, elke slaapkamer is uitgerust met een flatscreen-tv voor het gebruik van gasten.
Welke zwembadfaciliteiten zijn beschikbaar bij Marriott'S Villas At Doral?
Het pand beschikt over een buitenzwembad en hot tubs die het hele jaar door toegankelijk zijn voor ontspanning.
Welke eetgelegenheden zijn er op het terrein van Marriott'S Villas At Doral?
De enige eetgelegenheid is een bar en grill bij het zwembad die lunch en vroeg diner serveert, met een bar service bij het zwembad.
Hoe dicht is Marriott'S Villas At Doral bij de Trump golfbaan?
Het hotel ligt op ongeveer 730 meter (800 meter) van de Trump National Doral Miami golfbaan.
Is er een fitnesscentrum bij Marriott'S Villas At Doral?
Ja, het pand beschikt over een 24/7 fitnesscentrum en fitnesslessen die ter plaatse worden gegeven.
Kunnen medewerkers van Marriott'S Villas At Doral helpen met de behoeften van gasten?
Het personeel is beschikbaar om hulp te bieden, zoals wasservice, shuttleservice en receptieondersteuning tijdens de openingstijden.

Contact Informatie

✉️ mvcmiadafol@vacationclub.com

🔗 Website

13056293400

📍 4101 Nw 87Th Avenue

Beleid

  • Inchecken: van 16:00 tot 23:59
  • Uitchecken: tot 10:00

Samenvatting

🏆 Ranglijst #20 onder Golfhotels in Miami